Neem contact op met onze Office Manager Rachel van Griensven als je meer wilt weten. Rachel helpt je graag!
Jij hebt je eerste stappen in het vak gezet. Misschien werk je nu bij een bedrijf dat niet meer bij je past, of ben je zzp’er die toe is aan meer samenwerking en structuur. Hoe dan ook: je bent er klaar voor om te groeien. In je vak, in je rol, in je werkplezier. Als Content Marketeer bij eResults werk je aan afwisselende projecten met echte impact. Je schrijft niet alleen rake teksten, maar denkt ook mee over strategie, doelgroepen en conversie. En je krijgt de ruimte om jezelf verder te ontwikkelen.
Als Content Marketeer werk je in wisselende klantteams aan een mix van structurele trajecten en losse projecten. Denk aan SEO-optimalisaties, webcopy voor nieuwe websites, blogs, whitepapers, social posts en e-mailcampagnes. Je stelt contentkalenders op, interviewt klanten, verwerkt input in heldere teksten en publiceert die zelf - of met hulp van collega’s. Je bewaakt de inhoudelijke lijn, werkt samen met online marketeers en designers en schakelt direct met de klant. Je krijgt je eigen klantportfolio (95% B2B) met uiteenlopende onderwerpen - van techniek en zorg tot software en recruitment.
Wat jouw werk extra interessant maakt? De combinatie van inhoudelijke verdieping, creatief schrijven en aantoonbaar resultaat. Geen dag is hetzelfde. En jij bent degene die de regie houdt over planning en uitvoering.
Je hebt minimaal drie jaar ervaring met online content, liefst aan bureauzijde. SEO is je tweede natuur, en je weet hoe je schrijft voor verschillende kanalen en doelgroepen. Je spreekt en schrijft foutloos Nederlands en hebt een goed gevoel voor toon, structuur en effect. Engels is een pre. Je kunt zelfstandig werken, maar zoekt ook actief de samenwerking op. Je bent gewend om meerdere klanten tegelijk te bedienen, plant strak en houdt overzicht. Daarnaast ben je:
Bij eResults vinden we het minstens zo belangrijk wie je bént als wat je kunt. Onze samenwerking draait om vertrouwen, verantwoordelijkheid en plezier. Daarom zoeken we iemand die zich herkent in onze waarden:
eResults is - in Utrecht en wijde omstreken - hét bureau voor online marketing én innovatieve webdevelopment voor gemotiveerde middelgrote tot grote organisaties. Met slimme campagnes, digitale maatwerkoplossingen en gedegen kennis van online zaken realiseren we duurzame groei voor onze klanten. We zijn niet van de snelle trucs en quick fixes. Wij zijn van resultaat op de lange termijn. Daarbij zijn we betrokken, to the point en altijd gericht op kwaliteit.
Typisch eResults? We nemen ons werk serieus, maar onszelf niet altijd. Je komt te werken in een multidisciplinair team van zo’n 15 professionals: strategie, content & optimalisatie, design en development. De organisatie is plat, de cultuur nuchter en er is ruimte voor humor. We werken hard, maar structureel overwerken doen we liever niet. Het moet vooral leuk en zinvol blijven.
Zie je dit helemaal zitten? Vul het formulier hieronder in!
We beoordelen je sollicitatie op basis van je CV, waarna je mogelijk wordt uitgenodigd voor een eerste gesprek. Is er een klik? Dan volgt een tweede gesprek waarin we meer vertellen over eResults en hoe we werken. Voel jij je nog steeds thuis bij ons? Dan doen we je een passend aanbod, waarbij we eerder al de grote lijnen hebben besproken om verrassingen te voorkomen. Wat ons betreft, kun je dan zo snel mogelijk aan de slag.
Acquisitie? Doen we niet aan. Graag geen belletjes van recruiters over deze vacature.
Invullen dat formulier! Heb je nog vragen? Eerst even bellen waarderen we natuurlijk ook. Naar aanleiding van je sollicitatie hoor je binnen enkele werkdagen van ons. Denken wij net als jij dat je bij ons helemaal op je plek zit? Dan nodigen we je uit voor een aantal gesprekken en vragen we je een assessment te doen. Zo zorgen we dat je precies weet waar je aan begint en maximaliseren we de kans op een toptijd bij eResults!